Archív 2016/2017

V Talentáriu strašilo

Nemusíte sa však báť, lebo naši mladí výtvarníci využili svoju fantáziu a zobrali to do svojich rúk. Blížiaci sa sviatok všetkých svätých (dušičky) obohatili tekvicovými hlavami, ktoré vytvárali dojem strašidelnej noci.  Dary jesene – orechy, kukurice, cvikle, jablká sa stali nielen obľúbenou pochúťkou plnou vitamínov, ale aj doplnkom tejto strašidelnej noci.  Naši umelci  poukázali , že jesenné dary prírody sa dajú použiť nie len na umelecké využitie, ale dodajú im energiu a vitamíny pre tvorbu ďalších nápadov.

Talentárium na benefičnom koncerte.

Aj naši umelci Talentária sa zúčastnili na Benefičnom koncerte pre onkologických pacientov a prispeli svojím umeleckým výkonom.

Naše Talentárium nezaháľa ani cez letné prázdninové dni. Úžasnú výstavu predstavil náš výtvarný odbor v rámci festivalu Šumenie na Šumiaci. Krásne posledné oddychové dní všetkým želáme a už sa tešíme na vás v novom školskom roku.

Aréna a veľkolepá umelecká rozlúčka so školou

Akcia BBSK Kvapka krvi

Talentárium v ZŠ Beňuš

Seniori a ich otvorené srdcia v Lune

Riadny šok pre deti Talentária spôsobili príjemným prekvapením kolektív okresného úradu a kolektív sociálnych zariadení (zariadenia starostlivosti o občana mesta Brezna) že venovali deťom výtvarný zážitok prezentovaný ich rukami a srdečným venovaním ku dňu najvýznamnejšieho detského sviatku. Týmto skutkom sa potvrdila láska k umeniu a citové vyjadrenie dôchodcov a sociálne slabších, ktorí mali tiež túžbu realizovať sa ku Dňu detí. Ich kresby vyjadrujú lásku k deťom, k ich sviatku a k ich detskému svetu. Prostredníctvom umenia sa podarilo spojiť city, taktiež prepojenosť sveta a myslenia týchto darcov k deťom.

Oslava Dňa Detí s Talentáriom

Koncert pre domácich Polomka

Tvoje Talentárium ťa počúva, a otvára pre teba do nového školského roku horúce novinky.

Umelecké tetovanie na telo

maľovanie na tvár

a maľovanie striekacou pištoľou (airbrush)

Koncert po Balocky

Výchovný koncert Šumiac

Výchovný koncert Pohorelá

Naši Balockí umelci v akcii

Koncertujeme pre ZŠ Závadka

Ocenenie našich výtvarníkov z Benuša

Absolventský koncert Polomka

Deň Matiek Polomka

Míľa pre mamu Brezno

Zuška je tu pre teba

Brezno. Nové umelecké triedy Talentária. Tu sa tvorí,hrá a spieva. 

Zuška je tu pre teba

Toto je básnička pani riaditeľky pre všetkých, ktorí deň Valentína berú ako sviatok nielen lásky, ale aj priateľstva a porozumenia ľudských sŕdc. Pridávajú sa aj pedagógovia SZUŠ Talentárium.
Pridaj sa aj ty a pošli nám svoje umelecké podanie lásky na Valentína. Pošli svoju kresbu, fotku, maľbu, báseň na mail sskladacka@gmail.com, napíš svoje meno a telefónne číslo a môžeš vyhrať zaujímavú cenu!

basen